Konečně ucelené hodnocení všech květnovo-červnových akcí včetně fotografií! Sorry za zpoždění…

Lámání rekordů

Fotogalerie24.5.2007
Lámání rekordů s mašinama už v sobotu!

Kdo miluje motorky v různých podobách rozhodně nesmí chybět v sobotu na historicky šestém ročníku akce Lámání rekordů. Budeme soutěžit a taky budeme mít na co koukat. Poprvé je tato akce na Bludovickém kopci v Havířově a začínáme ve 14.00 hod.!!!

Naprosto ničím neomezený neoficiální sraz milovníků motorek proběhne na Bludovickém kopci v prostorách areálu firmy Mnoho elektro v sobotu 26. května vůbec poprvé. Je již tradicí, že tato akce, jejímž hlavním partnerem je každoročně samotné město Havířov (děkujeme), nabízí všechno (mimo občerstvení) zcela zdarma. Neplatí se vstupné a neplatí se ani za přihlášky do soutěží. Právě soutěže jsou přitom jednou z hlavních částí akce. I letos budou siláci soutěžit v páce na profi stole, tradiční přežíračce, poprvé ale třeba v hodu kovaným balvanem a jiných netradičních soutěžích. A pro všechny výherce jsou samozřejmě připraveny atraktivní (většinou motoristické – díky České pojišťovně) ceny. Mnoho z návštěvníků ale určitě přilákají mašiny, kterých by mělo být podle přihlášek opravdu dost.

Ani letos ale nezapomeneme na atraktivní hosty – silák René Golem Richter se porve s Harleyem, dalším hostem bude jediná opravdu rocková Superstar – David Spilka! Vše je připraveno – těšíme se na vás. Bude pivo Stella Artois, budou energy drinky Semtex, bude skvělá pizza, kafe a mnohem více z přilehlé restaurace Le Café a taky třeba skvělé pečivo z pekárny Erpeko. Moderovat a provázet celým odpolednem budou známé tváře z posledního Inkubátoru a pořadu České televize Sabotáž – Tobi a Vladimír. Pořadatelé děkují firmě, která nabízí Mnoho elektro za nízké ceny – Mnoho elektro!
VyVolení zbořili Havířov, Generali zlomilo rekordy!
Sobotní odpoledne naprosto předčilo naše očekávání! Podle skromného odhadu, který jsme si v průběhu akce propočtem udělali, vás během něj přišly cca 3000!!! Děkujeme za zájem, jsme potěšeni, že pro Vás můžeme takovéto akce pořádat a dávat Vám je naprosto ZDARMA! Nechci se opakovat, ale hlavní zásluhu na tom mají partneři - ještě jednou a naposledy DÍKY!
Začali jsme téměř na minutu přesně ve dvě odpoledne prvním kaskadérským kouskem a už vás tam bylo docela dost. Poměrně trpělivě jste sledovali program a snad se dobře bavili do okamžiku, něž přijeli slíbení VyVolení, které přivezlo sdružení HanaH 2006. V tom okamžiku se program na Vás začal valit neuvěřitelným tempem a stíhali jsme ho sotva my pořadatelé, tak asi sotva i vy. Kaskadérské vystoupení střídalo další, rozdávali jsme hromady cen a do toho si to ještě stihli rozdat v utkání pořádající Vikingové vs. hosté VyVolení. Jak to dopadlo? Remizovali jsme v normální hrací době 2:2 a i po penaltách to dopadlo stejně. Přiznávám, že jsme museli VyVoleným trochu pomoci (přece jenom jsme zdatní Vikingové), ale na omluvu soupeře je třeba říct, že v „mužstvu“ měl spoustu žen. Dodatečně se omlouvám Věře Patt, že jsem špatně mířil a místo branky trefil její obličej… Oplátkou mi ale zase bylo, že mi někdo rozstřelil brýle a tak jsme hráli asi minutu v oslabení, haha. No prostě, byla to fajn akcička. Program byla naplněn, určit jste se nestíhali nudit a až na to, že jste málem udupali VyVolené a obsluhu Cash boxu, vše proběhlo velice dobře. Ke Cash boxu, kde jste podpořili Hanah, bych rád ještě dodal, že vaše nadšení trochu předčilo naše očekávání, nicméně kdo si počkal, ten se dočkal. Kdo se necpal, do Cash boxu se v klidu dostal během hodinky po zahájení – to už u něj bylo najednou snad jen pět lidí a obsluha zívala nudou… Snad se Vám líbili parašutisti, motorkáři, milovníci historických mašin, účinkující, kulturista a hlavně řada soutěží, která vás měla pobavit, ale i zatáhnout do děje. Jsme rádi, když se na akcích aktivně bavíte s námi a věřím, že to tak letos (stejně jako v předchozích čtyřech letech) bylo. Pokud jste se podívat nepřišli, koukněte níže, o co všechno jste přišli…
Za Viking agency – Marek Slon Slonina

ORIENTAČNÍ PROGRAM AKCE:

14.00 ZAHÁJENÍ AKCE – PŘEDSTAVENÍ PRAVIDEL
14.05 ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍHO STŘELCE O CENY GENERALI
14.10 PRVNÍ KASKADÉRSKÉ VYSTOUPENÍ MOTORKÁŘŮ
14.30 SOUTĚŽ DĚTÍ O NEJKRÁSNĚJŠÍ „PRIMA POHÁR“
14.50 PŘEDVÁDĚČKU ŠKODY ROOMSTER PŘIVÁŽÍ AUTO TOMAN HAVÍŘOV
15.00 KASKADÉRSKÉ VYSTOUPENÍ – NA BŘIŠE ZA AUTEM!
15.10 SESKOK PARAŠUTISTŮ – GENERALI SKUTEČNĚ LÁME REKORDY
15.15 SOUTĚŽ DVOJIC V ŘEZÁNÍ KOLÁČŮ – O CENY RADEGASTU
15.30 HAVÍŘOVŠTÍ DRTIČI – ADRENALINOVÉ VYSTOUPENÍ
15.45 KASKADÉRSKÉ VYSTOUPENÍ – PRŮJEZD PŘEKÁŽKOU
16.00 FOTBALOVÉ UTKÁNÍ: VYVOLENÍ vs. VIKINGOVÉ
16.20 DRUHÉ KASKADÉRSKÉ VYSTOUPENÍ MOTORKÁŘŮ
16.45 VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍHO STŘELCE – VÍTĚZE CENY GENERALI
16.50 SOUTĚŽ V PÁCE NA PROFI STOLE O CENU RADEGASTU
17.00 SOUTĚŽE S VOJENSKÝMI AUTY O CENY GASCONTROLU
17.00 CASHBOX ROZDÁVÁ – PODPOŘTE SDRUŽENÍ HANAH 2006
17.30 VYHLÁŠENÍ NEJSILNĚJŠÍHO CHLAPA – RADEGASTOVU PÁKU
17.45 KASKADÉŘI SKÁČOU PŘES LIDI – DOBROVOLNÍKY
18.00 NEJVĚTŠÍ JEDLÍK AKCE – O CENY GENERALI A PEKÁRNY ERPEKO
18.00 VYVOLENÍ SE VĚNUJÍ A PODEPISUJÍ NÁVŠTĚVNÍKŮM AKCE
18.20 VYHLÁŠENÍ NEJVĚTŠÍHO JEDLÍKA A NEJKRÁSNĚJŠÍHO VETERÁNA
18.30 KASKADÉŘI PROJEDOU HOŘÍCÍ STĚNU I KDYBY MĚLI SHOŘET!
18.40 SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍHO HASIČE – ZCHLADÍ JE SEMTEX, POJISTÍ GENERALI
19.00 UKONČENÍ CASHBOXU – POSLEDNÍ LOSOVÁNÍ ATRAKTIVNÍCH CEN
19.00 PŘEDÁNÍ CEN NEJLEPŠÍMU AMATÉRSKÉMU HASIČI
19.25 SIMULACI DOPRAVNÍ NEHODY PŘEDVEDOU KASKADÉŘI ZA ÚČASTI HZS
19.30 SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ AKCE A ROZDÁNÍ POSLEDNÍCH CEN

Kaskadérská show - Generali láme rekordy!
Největší z dosavadních pěti ročníků tradiční havířovské akce Lámání rekordů Vás čeká u haly Slavie v sobotu 27. května od druhé odpolední. A proč největší? Protože nad akcí převzala generální záštitu pojišťovna Generali, a hlavními partnery se stalo město Havířov a pivovar Radegast. Díky tomuto ojedinělému spojení se nám podařilo připravit opravdové pecky v programu, který bude hodně adrenalinový!!! A navíc jako obvykle zcela ZDARMA! Pozvali jsme řadu kaskadérů, kteří budou předvádět skoky ohněm, nechají se podpálit, budou skákat přes lidi a podobně. Kousky kaskadérů a netradiční vystoupení pak budou tradičně prokládány oblíbenými soutěžemi, například pákou na profi stole, ale netradičně třeba také soubojem s hasícími přístroji, nebo utkáními na laserové střelnici. Chybět nebudou motokrosové buginy, ale taky sraz milovníků historických vojenských vozidel, výstava prastaré hasičské techniky, ale i řada překvapení. Posledním je například účast loňských VyVolených a možná i Velkých Bratrů, spolupráce s charitou HanaH 2006 a rozdávání cena za celkem cca 20 000,- Kč!!! Pro děti budou na místě skákací hrady, klaunské autíčko, pro dospělé ještě třeba simulace dopravní nehody se zásahem hasičů a další. Budeme upřesňovat, tak čtěte, čtěte, čtěte…
Vikingové

fotogalerie

31.5.2005

Lámání rekordů v hicu, ale v pohodě!
Čtvrtý ročník Lámání rekordů se povedl. Nač si něco nalhávat, bylo to dobré - kdo viděl potvrdí - kdo ne, má smůlu a musí mi věřit. Bylo strašlivé vedro, takže kdo přišel ten teplem trpěl, ale jinak bylo vše fajn. Program byl dodržen, soutěže proběhly, co dodat? Z rekordů se snad vyzvednout rekord ve snědku 22 koláčů za sedm minut! Jinak jsem si osobně zkusil Lidské kuželky - motá se mi v hlavě doteď, Baseball trenažér - moc mi to nešlo, Lámání rukou jen na pódiu s vítězem a dal jsem ho (haha - viz. foto), zlatý přívěsek v koláči zapečený našla čtvrtá soutěžící a na mne se nedostalo, nejkrásnějším tuningovaným vozem z Methan city clubu z Ostravy se stal nádherný Peugeot (typ nevím - viz. foto), Zekon se nechal přejet autem a málem probodnout, Monster Truck kaskadéra Ivo Fortelka rozmašíroval hned dvě auta… Prostě pohodové odpoledne se vším všudy. Ačkoliv jsme akci s Wikingy pořádali - příjemně jsme si ji užili. Snad i vy. Třeba se najdete na fotkách uložených v rubrice Lámání rekordů. Děkujeme vedení Města Havířov, že si pro pořádání jedné z akcí k oslavám svého 50. výročí vybralo zrovna nás a poskytlo potřebné finance a taky hlavnímu partnerovi akce - pivovaru Radegast a partnerům Mitsubishi Frýdek-Místek, Santisport a Semag.

slon

10.5.2005
Před Inkubátorem odskočte na Lámání rekordů!!!

Blíží se termín čtvrtého ročníku akce Lámání rekordů, které je letos věnováno 50. výročí založení města Havířov. A protože je takřka vše známo, přináším téměř kompletní informace. Více až na plakátech, nebo přímo na akci… Kdy? V sobotu 28. května 2005 od 14.00 hodin (prosím dochvilně!!!) v areálu u haly Slavie u nemocnice v Havířově… Vstupné se neplatí, vyhrát některou z cen za téměř 10 000,- Kč může každý!!! Trochu jsme obměnili doprovodný program i soutěžní disciplíny této akce oproti původnímu plánu, ale to vše jen a jen pro ještě větší "prdel" a "čumendu." Abych nezdržoval dlouhými řečmi, budu stručný. Disciplín bude více než deset, doprovodný program bude mít hlavních bodů pět… Soutěže jsme letos připravili tak, aby si je užili opravdu všichni od pěti po pětadevadesát let - starším bychom některé z nich už nedoporučovali (haha…). Třeba Lidské kuželky budou fyzicky dost náročné (změníte se v kouli), stejně jako Baseball trenažér, či Lámání rukou na profi stole (o ceny Radegastu), nebo Roztažení Helax brouka… Méně náročná už bude třeba Jízda zručnosti na motokrosové čtyřkolce, soutěže Jedlíků, šťastlivců při Hledání zlata (obojí s pekárnou Semag Havířov), či tipovací soutěže při Likvidaci motoru, nebo O nejkrásnější tuningovaný vůz (partnerem Mitsubishi FM). Soutěží bude víc (další ceny dodá např. firma Santisport), ale to vám zatím musí stačit. Tou poslední disciplínou jsme se nicméně volně dostali k doprovodnému programu… Ten se bude skládat z předvedení skoro třicítky nádherných vozů z Tuning clubu Methan City, mezi nimiž zvolíte ten nejkrásnější, vystoupení siláka Železného Zekona, imitátora, fanoušků cyklotrialu a breakdance, a zejména pak šílené kousky obřího Monster Trucku. Ten na místě například rozválcuje osobní vůz… Pro děti je samozřejmě připraven skákací hrad, pro všechny pak osvěžovny a pro muže stánky s chutným pivem Radegast. Partnery akce, kterým natisíckrát děkujeme, jsou město Havířov, Radegast, Mitsubishi Frýdek-Místek, Santisport a Semag. Wikingové se na vás těší na akci Lámání rekordů!
Slon

22.4.2005
Začíná se to rozjíždět!!!

Asi tady na webu bude v dohledné době pěkně rušno! Takže se koukejte často a budete se dozvídat zajímavé věci!!! Momentálně mám jen dvě drobnosti a velice stručně, zejména té druhé se ale brzy budu věnovat podrobně… Ta první potěší fanoušky finalistů soutěže amatérských kapel Berentzen Líheň. Rozhodli jsme se totiž (to jako my, jako ta agentura Wiking agency, co dělá všechny ty akce, co jsou na těchto stránkách a tak…) neodměnit jen vítěze, které zvolíte (ze čtveřice The Bone Collector, Basta Fydly, Gentlemen´s club a Blue Apples) vy sami na festivalu Inkubátor, ale udělit i historicky první Wikingovu cenu! Tu dostane kapela, která nás ve finále nejvíce okouzlí svým nasazením… Bude to cena netradiční (sami ji momentálně vymýšlíme), nicméně určitě zajímavá a cenná… A teď bod číslo 2… Byli jsme vybráni městem Havířov, abychom k jeho padesátiletému výročí provedli nějaké akce - což je pro nás, patrioty, samozřejmě velkou ctí. Tož vám přinášíme v tomto městě hned dvě. Proč to říkám? Jen proto, aby jste si už dnes udělali volno na sobotu 28. května - pro soutěžení chtivé a milovníky aut a netradičních kousků pořádáme 4. ročník Lámání rekordů u haly Slavie (s Monster truckem, tuningovanými vozy a třeba silákem Zekonem), a 27. srpna pak akci nazvanou Karibik v centru. Tady budeme pařit v rytmech tichomořských a soutěžit v tomto duchu na pravé písečné pláži přímo uprostřed města na Náměstí republiky v Havířově! To je co??? Tak více zase příště. Zatím si udělejte v diáři volno, ať je nás tam co nejvíce!!!
Slon a Wikingové

lámání rekordů

2.9.2004
Lámání rekordů - plakát Již třetí ročník má za sebou akce Radegast Lámání rekordů a my opět můžeme pozitivně hodnotit nejen spolupráci s pivovarem vyrábějícím ten nejlepší žlutý mok pod sluncem, ale i akci samotnou… Po dvou letech, kdy se lámaly rekordy v Havířově, jsme akci přesunuli přímo do centra ocelového města - Ostravy - na Masarykovo náměstí. V rámci akce Centrum žije, jsme pak uspořádali nejen jistě zajímavou doprovodnou show, ale především lidem naservírovali pět disciplín, které museli zdolat. Mnohdy to bylo náročné, jak dokládají snímky, ale většinou to vyšlo. A tak se za maximální výkony mohly rozdat hromady maximálních cen hlavního partnera - pivovaru Radegast, i mediálního partnera - Extra rádia Helax. Lidé si zkusili páku na profi stole, jaké je to být "gladiátorem", lidským motorem s "broukem" na zádech, zda jsou dostatečně zruční při "o-sudové rotaci", či ovládají nástroje baseballistů v nové atrakci - baseball trenažéru klubu Arrows Ostrava. Soutěžili dospělí i děti a programem na pódiu je během toho provázel nejen hlavní pořadatel akce, ale také hity rádia Helax ze zkušených rukou Dje Lumíra Mořkovského. Ani to ale nebylo vše! Přijel i Kharel Gott a (ač menší než pravý mistr a s poněkud snědší pletí) rád si nejen zavzpomínal na historky z vyšších kruhů, ale rovněž zazpíval. A k tomu všemu návštěvníci během soutěží obdivovali mladé mistry breakdance, biketrialu a bojových umění v podání mistrů světa - členů klubu TJ Sport Moravia Havířov. Mladí Ostravané se nečekaně zapojili i do programu a tak bylo pořád na co koukat… Večer přišel toho dne - v pátek 27. srpna 2004 - nějak nečekaně brzy, ale vydovádění a "zlámaní" návštěvníci už stejně neměli síly na pokračování. A tak zřejmě zase až za rok… Nebo dříve?
SLON

Lámejte rekordy s Radegastem!
Lenošili jste celé prázdniny u vody, nebo utužovali své tělo a jste v super kondici? Ať tak či onak, máte možnost skutečně jednoduše a zadarmo vyzkoušet, jak na tom opravdu jste! Stačí zamířit poslední srpnový pátek (tedy 27. srpna 2004) na Masarykovo náměstí v Ostravě, kde v rámci letního projektu Centrum žije proběhne akce Radegast Lámání rekordů. Určitě si na své přijdou hlavně soutěživé typy, ale akce je koncipována pro celou rodinu a tak si nebudou stěžovat ani soutěžíchtivé manželky, či jejich potomci. Lámání rekordů, které poslední dva roky probíhalo v Havířově, poprvé zamíří do Ostravy a slibuje nejen hromadu soutěží, ale rovněž bohatý doprovodný program. Od 14.00 hodin zde bude vyhrávat DJ Extra rádia Helax Lumír Mořkovský a postupně se představí hned několik klubů různých bojových umění, či netradiční zábavy. Z těch se dá jmenovat například jongling, cyklotrial, breakdance, v bojových uměních dojde na capoeiru, aerokick, či karate a kung-fuv provedení těch nejmenších. Celým odpolednem pak budou provázet nejen moderátoři rádia Helax, ale i sám Kharel Gott! Určitě tím nejlákavějším na celém odpoledni, které skončí až před osmou večerní, ale jistě bude to pravé Lámání rekordů, které poznají na kůži všichni návštěvníci. Budou moci okusit, jaké to je rozdat si to v páce na profistole se skutečnou rampou, jak se cítili gladiátoři, jaké je to "být motorem" a další disciplíny. Vstup na akci je přitom zdarma a zasoutěžit si bude moci po příjemném osvěžení chutným Radegastem ve speciálním Radegast pubu skutečně každý! A aby děti nepřišly zkrátka, i ony si budou moci soutěže dospěláků vyzkoušet, nebo se věnovat doprovodnému programu klaunů a šašků! Za maximální výkony v soutěžích navíc na soutěžící čekají maximální ceny! Určitě se tedy vyplatí zamířit na akci Radegast Lámání rekordů, které se koná v pátek 27. srpna odpoledne na Masarykově náměstí v Ostravě! Hlavním partnerem akce je pivovar Radegast, pořadatelem Wikin agency Havířov a Extra rádio Helax!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponzoři


© Havířovský inkubátor 2004