Konečně ucelené hodnocení všech květnovo-červnových akcí včetně fotografií! Sorry za zpoždění…

Inkubátor 2007

FotogalerieBrány Inkubátoru se otevírají! Předprodej končí!

Pomalu se zavírají předprodeje lístků na festival Inkubátor a vše je připraveno, aby jeho osmý ročník v Havířově tuto sobotu vypuknul. Letos jsme vsadili na vkus tradičních návštěvníků a složení kapel jsme přizpůsobili především Vám samotným!

Spousta punkově naladěných určitě ráda zavzpomíná na tu pravou dobu s legendární slovenskou partou Zóna A, k níž jsme přibrali vámi vybranou Vypsanou Fixu! Další složení festivalu je již dlouhodobě známé z plakátů, nicméně stojí za zmínku, že na Inkubátoru letos vystoupí jedna z nejlepších slovenských kapel posledního desetiletí - No Name. Hudebně jistě velmi potěší Michal Pavlíček Trio s hostem Bárou Basikovou, kteří si připravili i několik věcí od kapely Stromboli, a zřejmě všechny překvapí, co dnes předvádí s Bypassem (název doprovodné kapely nikoliv lékařského přístroje – haha) nestárnoucí Vilém Čok. Hodně nečekané pro nás bylo, že si spousta Vás (zejména dívek a žen) vysnila vystoupení skupiny Prohrála v kartách, která loni v Havířově předskakovala Divokého Billa. Stejně nás překvapil zájem o sice kvalitní, ale v našem regionu méně známou, partičku Lety mimo – obě budete mít možnost vidět na vlastní bulvy. Festivalové obsazení doplňují tradičně tři nejlepší kapely ze 150-ti přihlášených skupin v soutěži Berentzen Líheň. Vystoupí zde druhá kapela Líhně – Woodoo z Brna, jejíž skladbu jsme použili jako intro festivalu, a vítěz Enter z Hradce Králové. Rovněž se představí nejlepší kapela ročníku 2006 – ostravský Weget, který festival symbolicky zahájí.

Předprodeje v Městském informačním centru v Havířově letos skončí dva dny před konáním festivalu, tedy ve čtvrtek 7. června v odpoledních hodinách a vstupné je v předprodeji stanoveno na velmi nízkých 150,- Kč. Na místě pak návštěvníci zaplatí 200,- Kč. Výjimkou budou vozíčkáři a děti předškolního věku (v doprovodu obou rodičů), kteří zaplatí na místě srandovních 20,- Kč. Inkubátor 2007 i letos proběhne díky spolupráci s MKS Havířov na stejném místě jako v loňském roce, tedy v areálu Letního kina Havířov, v sobotu 9. června 2007. Začátek je ve 13.00 hod. a konec v 02.00 hod. druhého dne. Do areálu je stejně jako v posledních letech zakázáno vnášet vlastní občerstvení, nebezpečné předměty, drogy a pyrotechniku. Ostatní upozornění najdou zájemci na vstupenkách. Vzhledem k nízkým cenám nápojů i občerstvení, které jste v posledních letech celkem chválili, si myslíme, že by tento zákaz neměl nikoho omezovat. Uvědomujeme si, že bychom festival nemohli uspořádat bez celé řady partnerů, zejména bychom ale chtěli poděkovat přístupu vedení města Havířov, které akci opět výrazně podpořilo, MKS Havířov a pivovaru Radegast a výrobci nápoje Semtex, což jsou už dlouholetí tradiční partneři. Takže nazdar v Letním kině v Havířově v sobotu už v jednu!
Vikingové

Program festivalu Inkubátor 2007:

13.00 Weget (vítěz soutěže Líheň 2006)
14.00 Lety mimo
15.00 Woodoo (Brno - 2. místo BL 2007)
16.00 Prohrála v kartách
17.30 Enter (Hradec Králové - 1. místo BL 2007)
19.00 Vilém Čok a Bypass
20.30 Michal Pavlíček trio (host Bára Basiková)
22.00 No Name
23.30 Vypsaná Fixa
01.00 Zóna A

Sponzoři


© Havířovský inkubátor 2004